Компанія Вега Райзен займає провідні позиції серед кращих автотранспортних компаній. Висока якість надаваних послуг підкріплюється величезним досвідом у сфері пасажирських перевезень і орієнтація на інтереси замовників. Одним із пріоритетних напрямків нашої роботи є автобусні рейси в європейські країни, зокрема до Німеччини. Вартість квитків на цей вид транспорту дозволяє заощадити і робить доступним для всіх захоплюючу подорож в німецькі міста.

Не залежно від мети вашої подорожі, будь то: екскурсійно-пізнавальна програма, поїздка до родичів у гості, бізнес-поїздка або шопінг, якість обслуговування на рейсових автобусах гарантує комфорт і безпеку кожного пасажира. Стандарти міжнародних перевезень є основоположними в роботі компанії Vega Reisen. Технічно справні автобуси мають страхові поліси і максимально підготовлені до тривалих переїздів. Професійні водії мають тривалий стаж водіння і майстерно справляються з управлінням в будь-яку погоду і час доби. Так що від поїздки Ви отримаєте тільки позитив і хороші враження.

 

НОВИЙ РЕЙС !!!  КИЇВ - УМАНЬ - ПЕРВОМАЙСЬК - ВОЗНЕСЕНСЬК - МИКОЛАЇВ - ХЕРСОН - ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ.

АКЦІЯ  !!!  КВИТОК  КИЇВ - МОСКВА   500 грн.

УВАГА    !!!  Новий рейс   КИЇВ - ЖИТОМИР - РОВНО - ЛЬВІВ 

УВАГА   !!!   АКЦІЯ !!!    КВИТОК    КИЇВ - ВОРОНІЖ  --- 800 грн  (26.02.19 -26.04.19)

УВАГА  !!!   АКЦІЯ   ----  10 %  знижка  на квитки  на всі  рейси  Київ- Москва  та Київ- Волгоград  з 06.02.19 по 28.02.19 .

РЕЙСИ :   КИЇВ - ВІЛЬНЮС 

В Росію: Київ-Москва-Київ

В Росію: Київ - Глухів-Железногорськ - Орел - Москва  

В Росію: Київ - Полтава - Харків - Белгород- Старий Оскол - Вороніж -Волгоград

В Польщу: Київ - Познань

В Німеччину: Запоріжжя - Кельн

В Испанію: Київ - Барселона, Мадрид

Автобуси в Німеччину відправляються регулярно від великих залізничних та автобусних вокзалів України: з Києва, Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави. Без пересадок можна доїхати в Берлін, Гамбург, Дрезден, Лейпциг, Ганновер, Дюссельдорф, Кельн, Бремен. Крім перерахованих вище рейсів, на сайті компанії Ви можете безкоштовно забронювати, і купити квитки на автобуси які курсують за маршрутами: