Компанія Вега Райзен займає провідні позиції серед кращих автотранспортних компаній. Висока якість надаваних послуг підкріплюється величезним досвідом у сфері пасажирських перевезень і орієнтація на інтереси замовників. Одним із пріоритетних напрямків нашої роботи є автобусні рейси в європейські країни, зокрема до Німеччини. Вартість квитків на цей вид транспорту дозволяє заощадити і робить доступним для всіх захоплюючу подорож в німецькі міста.

Не залежно від мети вашої подорожі, будь то: екскурсійно-пізнавальна програма, поїздка до родичів у гості, бізнес-поїздка або шопінг, якість обслуговування на рейсових автобусах гарантує комфорт і безпеку кожного пасажира. Стандарти міжнародних перевезень є основоположними в роботі компанії Vega Reisen. Технічно справні автобуси мають страхові поліси і максимально підготовлені до тривалих переїздів. Професійні водії мають тривалий стаж водіння і майстерно справляються з управлінням в будь-яку погоду і час доби. Так що від поїздки Ви отримаєте тільки позитив і хороші враження.

 

 

 

 

 З 13 СЕРПНЯ 2021 р. РЕГУЛЯРНІ АВТОБУСНІ РЕЙСИ         ЛЬВІВ-ТЕРНОПОЛЬ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ВІННИЦЯ-ЖИТОМИР- КИЇВ-ЖЕЛЕЗНОГОРСЬК-     ОРЕЛ-ТУЛА -МОСКВА

 

 З 15 ЧЕРВНЯ ") 2021 року СТАРТУЮТЬ РЕГУЛЯРНІ АВТОБУСНІ РЕЙСИ :

                            КИЇВ-ЗАТОКА,  КИЇВ- КОБЛЕВО, КИЇВ-ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ,   КИЇВ-ОЧАКІВ !!!!

 

НОВИЙ РЕЙС !!!  КИЇВ - УМАНЬ - ПЕРВОМАЙСЬК - ВОЗНЕСЕНСЬК - МИКОЛАЇВ - ХЕРСОН-ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ.

РЕЙСИ :   КИЇВ - ВІЛЬНЮС 

В Росію: Київ-Москва-Київ

В Росію: Київ - Глухів-Железногорськ - Орел - Москва  

В Росію: Київ - Полтава - Харків - Белгород- Старий Оскол - Вороніж -Волгоград

В Испанію: Київ - Барселона, Мадрид

Автобуси в Німеччину відправляються регулярно від великих залізничних та автобусних вокзалів України: з Києва, Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави. Без пересадок можна доїхати в Берлін, Гамбург, Дрезден, Лейпциг, Ганновер, Дюссельдорф, Кельн, Бремен. Крім перерахованих вище рейсів, на сайті компанії Ви можете безкоштовно забронювати, і купити квитки на автобуси які курсують за маршрутами: