Компанія Вега Райзен займає провідні позиції серед кращих автотранспортних компаній. Висока якість надаваних послуг підкріплюється величезним досвідом у сфері пасажирських перевезень і орієнтація на інтереси замовників. Одним із пріоритетних напрямків нашої роботи є автобусні рейси в європейські країни, зокрема до Німеччини. Вартість квитків на цей вид транспорту дозволяє заощадити і робить доступним для всіх захоплюючу подорож в німецькі міста.

NEW !!!  РЕЙС  НІЧНИЙ  ЄКСПРЕС ,  КИЇВ-МОСКВА-КИЇВ, з 27.07.2018. Вартість -650 грн.

NEW!!! РЕЙС Київ-Затока, 3 15.06.18 по 29.08.18. Вартість - 350 грн

Не залежно від мети вашої подорожі, будь то: екскурсійно-пізнавальна програма, поїздка до родичів у гості, бізнес-поїздка або шопінг, якість обслуговування на рейсових автобусах гарантує комфорт і безпеку кожного пасажира. Стандарти міжнародних перевезень є основоположними в роботі компанії Vega Reisen. Технічно справні автобуси мають страхові поліси і максимально підготовлені до тривалих переїздів. Професійні водії мають тривалий стаж водіння і майстерно справляються з управлінням в будь-яку погоду і час доби. Так що від поїздки Ви отримаєте тільки позитив і хороші враження.

В Росію: Київ-Москва-Київ

В Росію: Київ - Глухів-Железногорськ - Орел - Москва  

В Росію: Київ - Полтава - Харків - Белгород- Старий Оскол - Вороніж -Волгоград

В Польщу: Київ - Познань

В Німеччину: Київ - Дортмунд

В Испанію: Київ - Барселона, Мадрид

Автобуси в Німеччину відправляються регулярно від великих залізничних та автобусних вокзалів України: з Києва, Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави. Без пересадок можна доїхати в Берлін, Гамбург, Дрезден, Лейпциг, Ганновер, Дюссельдорф, Кельн, Бремен. Крім перерахованих вище рейсів, на сайті компанії Ви можете безкоштовно забронювати, і купити квитки на автобуси які курсують за маршрутами: